Sepetiniz

Biz Kimiz ?
Bursa Taş Kaplama Türkiye’nin doğal zenginliklerini sizlere kazandırmayı ve gelecek dönemlerde bir çevre bilinci oluşturmaya katkıda bulunmayı amaç olarak edinmişizdir. Türkiye’mizin zengin dekoratif taş ve tuğlalarını dünya’ya tanıtmak ve doğal bir çevre oluşturmak her zaman hedefimizdir.
dekoratif taş, dekoratif tuğla, ahşap panel, beton görünümlü panel, taş panel, tuğla panel, tavan karoları ve strafor duvar panelleri satış ve uygulama alanında faaliyet gösteren kuruluşumuzun ana hedefi, ülke ekonomisine katkıda bulunarak, çevre ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, müşteri beklentilerini ve memnuniyetini karşılayarak ileri ki dönemlerde daha iyi, her zaman en iyisi olmak için sonuna kadar çalışmaktadır.

Yeni teknolojileri sürekli takip ederek sunduğumuz, orjinal tamamen organik ve gerçekçi dokulara sahip olan dekoratif taş ve tuğla modellerini dekorasyonda bir adım ötesinde tutmayı amaç edinerek, müşterilerimize en iyinin yanında en yeni trend hale gelen ve güncel görselleri sunmayı da hedeflerimizin arasında önemli bir unsur olarak benimsedik.

Bu hedefleri gerçekleştirirken;

Mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını anlayarak her zaman çeşit çeşit yeni ürünler sunmaya, müşteri gereksinimlerini karşılamaya ve beklentilerinin üzerinde hizmet sunmayı sonuna kadar benimsemeyi, ulusal ve uluslararası ilgili standartlara uymayı, kalite yönetim sisteminin etkinliğini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamayı, müşterilerimize karşı yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmenin ötesinde, her zaman yapıcı bir tutum sergilemeyi, kalitemizden taviz vermeden, maliyetlerimizi düşürmeyi, verimliliği ve rekabet gücümüzü yükseltmeyi, karşılıklı güven ve saygının bulunduğu, tüm çalışanların kendini değerli hissettiği, kalite misyonumuzu yerine getirmek için çaba sarf edilen bir iş yeri kültürü sağlamayı, genç çalışanlarımızı; sorumluluk ve dürüstlük ilkelerini ön planda tutarak eğitmeyi ve çalışanlarımızın kendine güvenen, iletişime açık, verilen yetkileri kullanmaya ve sorumluluk almaya hazır bireyler olarak çalışmalarını sağlamayı, görevimiz olarak kabul ediyoruz.

Kuruluşumuzun ilk günlerinden itibaren her zaman kaliteli ürün ve hizmet anlayışını daima ön planda tutmayı başarmıştır. Hep en iyiyi ve en farklı dekoratif taş ve tuğla modellerini, dekorasyon anlayışıyla hareket etmektedir. Güçlü, zengin ve kaliteli ürün modelleri ile müşteri memnuniyetine her zaman önem vermiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür. Yüzlerce ürün çeşitliliği ile piyasada yer alan en uygun fiyatları da sizlere yansıtarak ihtiyaçlarınızı tek bir elden gidermeniz konusunda yardımcı oluyoruz. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile dekorasyon sektöründe yapmış olduğu referanslarıyla ilkelerinden ödün vermeden, Türkiye’nin sayılı firmaları arasına girmişizdir. Tüm iç mimari ve dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz dekoratif amaçlı olarak üretilen Kültür taşı ve Kültür tuğlası, Dekoratif Duvar Kaplama Panelleri , Strafor Duvar Panelleri, Ahşap Paneller, Beton Görünümlü Paneller, Taş Paneller, Tuğla Paneller ile iç ve dış mekânlarınız da eşsiz mekânlar yaratıyoruz. Isı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmekte olan ürünlerimiz. Tüm konut dekorasyonlarında, villa dekorasyonlarında, idari binalarda, kamu binalarında, sağlık binalarında, sosyal alanlarlar, kültürel yapılarda, Kafe dekorasyonlarında, Pastane dekorlarında, Bar dekorlarında, Mağaza dekorasyonlarında, Restaurant dekorasyonlarında, Spor Salonu dekorasyonlarında, Kuaför salonu dekorasyonlarında, Güzellik Merkezi dekorasyonlarında, Ofis dekorasyonlarında, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir dekorasyon malzemesi olmuştur.